parodos logo 2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
english homemail
fonas
 

Rėmėjai:

Blue Bridge   MicrosoftSintagma

BOD    Svyturys

Informaciniai rėmėjai:

TV3   LR
Orakulas

ACM

Partneris:

Ūkio ministerija

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Trečiadienį Vilniuje, "Litexpo" parodų rūmuose, atidaryta tarptautinės informacinių technologijų ir telekomunikacijų (ITT) paroda "Infobalt 2004". Joje įdomybės ne tik namų vartotojams, bet ir sprendimai verslo įmonėms. Pernai parodoje apsilankė per 65.000 lankytojų. Daugiau negu pusė jų buvo - verslo ir ITT sektoriaus atstovai. Tikimasi, kad šiemet lankytojų bus ne mažiau.

Telekomunikacijų bendrovė "Bitė GSM" ir „Apsaugos centras“ pristatė naują paslaugą „Bitė saugiems namams“.

Vienu mygtuko paspaudimu galima apginti asmenį nuo užpuolikų arba išsikviesti greitąją medicinos pagalbą, apsaugoti būstą ir suteikti jam daugiau patogumo.

Naujoji paslauga ne tik užtikrins namų saugumą, bet ir padės išsikviesti pagalbą sutrikus sveikatai ar į namus laužiantis nusikaltėliui, leis nesant namuose mobiliuoju telefonu valdyti įvairius elektros prietaisus. Be to, klientai savo namuose galės naudotis alternatyva fiksuotojam ryšiui.

„Kiekvienas klientas jau gali ne tik operatyviai apsisaugoti savo būstą bei save, bet ir užsitikrinti pagalbą sutrikus sveikatai“, - sakė „Bitės“ generalinio direktoriaus pavaduotojas verslo klientams Darius Montvila.

Pagalbos funkciją užsisakę klientai bus aprūpinti belaidžiu pulteliu su dviem skirtingų spalvų ir funkcijų mygtukais. Vienas mygtukas iškvies greitosios medicinos pagalbos ekipažą staiga iškilus sveikatos problemoms ar bus suteikta skubi medikų konsultacija.

"Lietuvos telekomas" parodoje sumontavo milžinišką 3 metrų skersmens bei 15 metrų ilgio šviesolaidžio imitaciją, kurios šviesos, garso ir vaizdo efektai turėtų padėti kiekvienam lankytojui savo pojūčiais "išbandyti" interneto greitį.

Telekomunikacijų bendrovė "Omnitel" pristatė naujos kartos 3G ryšio galimybes, vaizdo telefono ekrane demonstruodama išgalvotą reportažą, kaip Vyriausiosios rinkimų komisijos būstinėje dega rinkimų biuleteniai, ir teks iš naujo organizuoti rinkimus.

„Nokia“ lauko stende demonstruoja patį mažiausią 3 G mobilųjį telefoną.

Telekomunikacijų, apsaugos, duomenų ir automatikos sprendimų bendrovė "Fima" parodoje "Infobalt 2004" paskelbė pradėjusi tiesioginę transliaciją iš Vilniaus čigonų taboro, Konstitucijos prospekto, kitų sostinės vietų, kur "Fima" įrengė miesto stebėjimo sistemas.

„Lietuvos radijo ir televizijos centro“ spaudos konferencija vyko troleibuse, kur buvo demonstruojamos skaitmeninės televizijos galimybės.

"Abakas", besirūpinantis prasrastų duomenų atstatymu šiais metais  siūlo susipažinti su informacijos laikmenų muziejumi. Jame galima pamatyti 1970 metais pagamintą 32 kilogramus sveriantį 60 megabaitų IBM kietąjį diską, 1977 metais sukurtą 300 kilobaitų MERAMAT juostinę laikmeną, 1987 metų IBM tarnybinę stotį ir kitas "senienas". 

Verslui

Pirmoji "Infobalt" diena buvo skirta IT specialistams, verslininkams. Kol kas dar nėra duomenų, kiek jų aplankė parodą.

ITT sprendimų forume pasiūlymus verslui pateikia 41 bendrovė. Su naujausiais ITT sprendimais supažindinami žemės ūkio ir perdirbamosios pramonės, lengvosios pramonės, statybos, transporto, turizmo ir energetikos atstovai. Rytoj ITT forume bus svarstomos ES Struktūrinių fondų paramos galimybės. ITT atstovai ir pramonininkai bandys atrasti bendro verslo viziją.  

2004-10-20

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos