parodos logo 2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
english homemail
fonas
 

Rėmėjai:

Blue Bridge   MicrosoftSintagma

BOD    Svyturys

Informaciniai rėmėjai:

TV3   LR
Orakulas

ACM

Partneris:

Ūkio ministerija

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

CeBIT 2005 paroda: dar arčiau vartotojo

  

               Paroda CeBIT 2005 dar arčiau klientų nei iki šiol – orientuota į vartotojus, pagrįsta skaidrumo ir aiškumo principais. Didžiausios pasaulyje informacinių technologijų ir telekomunikacijos technikos parodos organizatoriai atliko savo namų darbus: iš esmės peržiūrėjo bei pakeitė jos struktūrą. Šio darbo rezultatas – geresnis parodos sektorių suskirstymas, orientuotas į pakitusius ITT vartotojų reikalavimus. 

ITT nauji produktai – pirmoje vietoje

Ateinančioje parodoje CeBIT (nuo kovo 10-16 d.) šalia atskirų produktų svarbią vietą užims naujų produktų kūrimas ir pritaikymo koncepsijos.  

Programinė įranga tarnauja kaip pagrindas beveik visiems ITT sprendimams ir todėl puikiai įsilieja į visas CeBIT parodos sritis.  

CeBIT dėmesio centre – pilnai pavaizduoti informacinių technologijų apsaugoti verslo procesai, naujų komunikacinių sprendimų pritaikymo įvairovė bei informacinės technikos ir pramoginių elektronikos produktų konvergencija. 

Arčiau praktikos, daugiau darbo tinkle

Intensyviai siekiama nenutolti nuo praktikos bei pasinaudoti tinklo teikiamomis galimybėmis: kiekvienas parodos sektorius pristatys specialias prezentacijas aktualiausiomis ITT temomis.  Beveik kiekvienoje prezentacijoje bus integruotas pranešimų forumas, kuris vaizdžiai ir nenutoldamas nuo praktikos informuos apie aktualius ITT produktus. 

 Pirmą kartą bus suorganizuotas renginys „The Technology Industry Summit at CeBIT – Driving growth in the ICT sector”, kuris vyks parodos išvakarėse dalyvaujant pagrindiniems ITT šakos atstovams. Be to visa eilė renginių - pranešimų, diskusijų ir kt., kuriuose dalyvaus svarbūs šios šakos specialistai ir pranešėjai, pakvies pasidalinti patirtimi tiek šalies, tiek tarptautiniu mastu, o tai būtina norint kurti atitinkamų ITT segmentų bendruomenę.

Nepakartojamas klientų potencialas užsienio eksponentams 

 Ateinančioje CeBIT parodoje laukiama daugiau nei 6 200 parodos dalyvių  (2004 metais jų buvo 6 109), kurie užims didesnį nei 320 000 kvadratinių metrų ekspozicinį plotą. Daugiau nei pusė šių eksponentų – dalyviai iš užsienio. Neįprastai didelė įmonių dalis laukiama iš Azijos ir Ramiojo vandenyno regionų.  Daugiau nei 1 500 įmonių tiesiogiai užsiregistravo iš šių regionų. Tai skaičius, kuriuo negalėtų pasigirti nei viena kita ITT paroda pasaulyje.

Dominuojančias pozicijas užsienio dalyvių tarpe vėl užima Taivanis su 726 įmonėmis. Kinijos Liaudies Respubliką atstovaus 241 įmonės, po jos seka Didžioji Britanija su 196, JAV su 194, Pietų Korėja su 183 ir Honkongas su 148 dalyviais.  

 Hanoveryje šios įmonės septynių dienų laikotarpyje ras nepakartojamą galimų verslo partnerių potencialą.  Be laukiamų pusės milijono parodos lankytojų potencialiais klientais gali tapti ir patys parodos dalyviai.   Vien iš Vokietijos jų bus apie 3 200. Ir CeBIT lankytojų struktūra kalba pati už save: praėjusioje parodoje daugiau nei 30 procentų lankytojų buvo aukščiausi įmonių vadovai,  o įmonėse sprendimus lemiantys asmenys sudarė apie 56 procentus. Dar svarbesnis faktas – apie pusė parodos lankytojų specialistų į Hanoverį atvyko su investiciniais ketinimais.      

 Nauja struktūra lankytojų patogumui ir naudai

Trys esminės sritys sudaro ateinančios CeBIT parodos pagrindą: „Busi­ness Processes“ su sprendimais ir paslaugomis IT paremtų verslo procesų kūrimui ir optimizavimui, „Commu­ni­ca­tions“ su įprastinėmis telekomunikacijomis, mobiliuoju ryšiu ir tinklais, ir „Digital Equip­ment and Systems“ su kompiuteriais, laikmenų technika, skaitmenine pramogine technika ir biuro automatizavimo produktais.

Kitos kategorijos, tai - „Banking & Finance“ su įrenginiais ir technika bankams bei kompleksiniais sprendimais finansų ir kreditų sektoriui, ateities parkas „future parc“ su mokslo sprendimais, viešojo sektoriaus temų parkas „Public Sector Parc“ su e-valstybės sprendimais savivaldybėms, valstybei ir visuomeninėms įstaigoms. Prekybos atstovų iš tokių sričių, kaip informacinė technika, telekomunikacijos, pramoginė elektronika, fotografija ir biuras, pagrindinė traukos vieta vėl bus sektorius „Planet Reseller“.

Aktualios temos kviečia keistis informacija

CeBIT 2005 lankytojus pasitiks specialių teminių prezentacijų ir forumų gausa.  Pagrindiniai parodos akcentai - tai projektas „ICT Outsourcing“ 8-ame paviljone, produktų  kategorijoje „Busi­ness Processes“ , tai „DMS-Forum“ (dokumentų valdymo sistemos) 1-ame paviljone, tai  prezentacijos IT saugumo temomis, kurios ateinančioje CeBIT bus demonstruojamos centralizuotai 7-ame paviljone - „CefIS –  Informacijos saugumo centras“,  „Security Software Area“ - apsauginės programinės įrangos zona.  

 Parodos programoje ir naujos specialios prezentacijos:

 „Business Intelligence & Knowledge Manage­ment“  ir „Business Content & Elec­tronic Publishing“, kurios vyks 3-iame paviljone.  Premjerą švęs ir forumas „Enterprise Applications“  5-ame paviljone bei  „Marke­ting Solutions Area“ su informacija e-rinkodaros tema 6-ame paviljone. 

Forumas „CeBIT MITTelstand“ – CeBIT mažoms ir vidutinėms įmonėms- su išplėstine pranešimų programa bei naujomis paslaugomis  mažų ir vidutinių įmonių lankytojams taip pat prisistatys 6-ame paviljone. Mažų ir vidutinių įmonių temą puikiai papildys 6-ame paviljone įsikūręs „World of Solutions“ – specifiniai teminiai programinės įrangos sprendimai. 

Tokiomis aktualiomis temomis, kaip personalas ir darbo pasiūlymai , 6-ame paviljone informuos forumai „Human Resources Competence Center” ir „CeBIT Job & Career Market“.

Pagrindiniai akcentai kategorijoje „Communications“ bus „WLAN-World“ 13-ame paviljone ir telematikos bei navigacijos sektorius  „Telematik & Navigation“, įsikursiantis 11-ame paviljone.  Produktų ir paslaugų kategorijoje „Digital Equipment & Systems“ , 1-ame paviljone, speciali prezentacija „Digital Imaging“ informuos skaitmeninio vaizdo apdorojimo temomis. 

  Dar viena naujiena CeBIT programoje – tai „Smart Event“  21-ame paviljone - pirkėjų susitikimo vieta bei puiki informacijos pateikimo galimybė.

 Nauja prezentacija specializuotiems prekybininkams, tiesiogiai besiribojanti su forumu „Planet Reseller“ 25-ame paviljone,  - tai „Digital Lifestyle Home“, pristatanti pramoginius buities bei laisvalaikio produktus  ir inteligentiškos buities technikos sprendimus.

 Bankų ir finansų sektoriaus atstovų susitikimo vieta taps speciali prezentacija „Bankų ir finansų sistemos“ 17-ame paviljone. Pirmą kartą čia bus įrengtas centras „financial intelli­gence center“ – atliksiantis kontaktų biržos vaidmenį bankų, draudimo bendrovių ir finansinių paslaugų įmonių atstovams.  

 „Public Sector Parc“ sektoriuje 9-ame paviljone įsikursiantis forumas  „Forum eGovernment“ pakvies į dialogą apie viešojo sektoriaus modernizavimą, o projektas „WM 2006 Lounge“  informuos apie informacinėmis technologijomis paremtą 2006 metų pasaulio futbolo čempionato planavimą ir organizavimq. 9-ame paviljone į diskusijas apie aktualias mokslinių tyrimų idėjas ir naujus pramonės produktus kvies ir kasdienis renginys „Future Talk“.

 Informacinių technologijų ir telekomunikacijos technikos produktų ir paslaugų įvairovės dėka CeBIT tampa svarbiausia ir įvairiapusiškiausia modernaus darbo pasaulio ir rytdienos gyvenimo produktų pateikimo vieta pasaulyje. 

 Daugiau informacijos apie bendrą CeBIT programą bei atskiras jos produktų kategorijas yra pateikiama interneto svetainėje:   www.cebit.de.

  

2004-12-03

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos