parodos logo 2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
english homemail
fonas
 

Rėmėjai:

Blue Bridge   MicrosoftSintagma

BOD    Svyturys

Informaciniai rėmėjai:

TV3   LR
Orakulas

ACM

Partneris:

Ūkio ministerija

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETAS (KTU)

Stendo nr.:    S4.16  

LIETUVA, 44029 KAUNAS, K. DONELAI?IO G. 73
WWW:www.ktu.lt
Vadovai:Rektorius prof. Ramutis Bansevičius

Logo

Asmuo kontaktams

Birutė Velykienė
Tel.:+370 37 300 691
Faks.:+370 37 300 856
E.paštas:info@ktu.lt

Pagrindinė informacija apie produktą:

Projektas "ATEITIES BŪSTO AUKŠTOSIOS TECHNOLOGIJOS IR ĮRANGA" skirtas būsto komforto gerinimo intelektualios kopiuterizuotos sistemos sukūrimui - komunalinių paslaugų, automatikos, signalizacijos, kitų instaliuotų sistemų centralizuotam valdymui ir kontrolei bei dialogo tarp gyventojų ir būstą aptarnaujančių organizacijų funkcinių galimybių plėtotei modernioje informacinėje visuomenėje.

Produkto rinka:

Visų tipų gyvenamieji ir verslo paskirties pastatai ir jų valdymo įranga. Tai ir šiuolaikiški apskaitos prietaisai (šilumos, vandens, dujų, elektros ir pan.), kurie leidžia ne tik patogiai fiksuoti duomenis, bet ir juos išsaugoti bei perduoti reikiamu formatu; gaisro ir apsaugos signalizacijos sistemos, įvairi buitinė technika ir pan. Visų šių sistemų valdymas ir tarpusavio derinimas gali būti atliekamas šiuolaikinių komunikacijos priemonių (GSM, GPRS, Internet ir kt.) pagalba. Atsiranda e-paslaugų rinka.

Marketingas:

Planuojama ir pradėta bandomoji gamyba būsto kompiuterių ir inžinierinės įrangos, kuri numatoma diegti pastatų valdymui, taip pat gali būti panaudota pramonės procesų valdymui. Produktas universalus ir kokurentabilus ES rinkoje. Gamyba ir platinimas numatomas UAB "KATRA"

Tolimesni produkto vystimosi planai:

Numatoma plėsti naujų tipų kompiuterinių sistemų projektavimas ir gamyba, kitos paskirties kopiuterizavimo uždaviniams spresti.

 

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos