parodos logo 2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
english homemail
fonas
 

Rėmėjai:

Blue Bridge   MicrosoftSintagma

BOD    Svyturys

Informaciniai rėmėjai:

TV3   LR
Orakulas

ACM

Partneris:

Ūkio ministerija

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Profesionalus duomenų atstatymas. Kas tai?

Duomenų atstatymas - tai veikla, kurios tikslas nuskaityti duomenis, kurių negalima nuskaityti įprastu būdu dėl informacijos laikmenos ar duomenų struktūros pažeidimo.

Nesvarbu, kaip praradote duomenis: mechaniškai  pažeidėte kitąjį kaupiklį, informaciją išgadino virusas ar patyrėte gaisrą, patikėkite savo rūpestį profesionaliems duomenų atstatymo specialistams. Įkurta laboratorija Kaune, kvalifikuoti specialistai ir 20 metų Ontrack patirtis bei patentuotos technologijos - tai pagrindiniai sėkmingo ir profesionalaus darbo garantai. Duomenų atstatymo sėkmės koeficientas siekia 76 procentus!

Abakas teikia duomenų atstatymo paslaugą iš sekančių informacijos laikmenų: HDD, FDD, ZIP, JAZZ, MO, DAT, FLASH, CD/ DVD, mobiliųjų telefonų atminčių ir kt.

Duomenų atstatymo galimybės

Duomenų atstatymas laboratorijoje (In-Lab Data Recovery) – duomenys laboratorijoje atstatomi, naudojant naujausią įrangą ir technologijas. Priklausomai nuo Jūsų pasirinkto paslaugos skubos lygio, duomenų atstatymas gali trukti nuo 24 val. iki 7 dienų.

Nuotolinis duomenų atstatymas(Remote Data RecoveryTM) - tai patentuotas ir greičiausias būdas skubiai atstatyti prarastus duomenis. Keleto valandų bėgyje ir netgi tokiais atvejais, kai sistema nesikrauna, duomenų atstatymo specialistas gali atgauti neprieinamus duomenis per modemą ar Internet ryšį.

Mes taip pat siūlome sprendimus, kuomet duomenis galite atstatyti Jūs! EasyRecoveryTM – tai „Do-it-Yourself“ programinė įranga, padėsianti Jums atlikti disko diagnozę ir duomenų atstatymą.

Laboratorija

Tai specializuota patalpa, skirta prarastų duomenų atstatymui iš visų skaitmeninių laikmenų. Joje esanti unikali duomenų atstatymo technika ir specializuota programinė įranga suteikia galimybes mūsų inžinieriams sėkmingai kovoti už kiekvieną prarastos informacijos bitą.

Duomenų saugumas 

Visiškas Jūsų duomenų saugumas ir konfidencialumas garantuojamas, nes mes neturime galimybės peržiūrėti bylų (duomenų atstatymo proceso metu bylos tikrinamos programinės įrangos pagalba).

Patalpino: Asta Skomskytė, ABAKAS

2004-10-19

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos