parodos logo 2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
english homemail
fonas
 

Rėmėjai:

Blue Bridge   MicrosoftSintagma

BOD    Svyturys

Informaciniai rėmėjai:

TV3   LR
Orakulas

ACM

Partneris:

Ūkio ministerija

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Išskirtinė pasaulinės duomenų atstatymo lyderės „Ontrack“ partnerė Baltijos šalims ir Kaliningrado sričiai UAB „Abakas“ „Infobalt 2004“ parodos lankytojus kviečia aplankyti unikalų informacijos laikmenų muziejų, įrengtą bendrovės stende Nr. S5.43.

Išskirtinė pasaulinės duomenų atstatymo lyderės „Ontrack“ partnerė Baltijos šalims ir Kaliningrado sričiai UAB „Abakas“ „Infobalt 2004“ parodos lankytojus kviečia aplankyti unikalų informacijos laikmenų muziejų, įrengtą bendrovės stende Nr. S5.43.

„Informacinių technologijų raida yra tokia sparti, kad 1984 m. korporacijos „Microsoft“ vadovo Bill Gates išreikštas pastebėjimas, jog bet kurio vartotojo poreikiams pilnai pakaks 640 kilobaitų (KB) operatyvinės atminties, priverčia mus šypsotis. Informacinių technologijų raida – tai dalis mūsų verslo istorijos, su kuria mes ir siekiame supažindinti visuomenę“ – teigia Laimis Runkevičius, „Ontrack“ atstovas Baltijos šalims. 

Šio muziejaus lankytojai galės apžiūrėti pačias įvairiausias įvairiais laikais naudotas informacijos laikmenas, tame tarpe 1970 m. 32 kg sveriantis 60 MB IBM kietąjį diską; 1985 m. vienintelį Škotijoje pagamintą kietąjį diską, 1980 m. 660 bitų talpos rankų darbo operatyviąją atmintį, 1977 m. 300 KB MERAMAT juostinę laikmeną ir kitus eksponatus. 

„Pirmųjų partnerystės su „Ontrack“ metinių proga pristatydami Lietuvos specialistams ir vartotojams šį unikalų muziejų, mes norime supažindinti visuomenę su itin sparčia informacijos saugojimo technologijų raida ir pabrėžti augančią informacijos vertę valstybės įstaigoms, verslui ir namų vartotojams“ - sakė Laimis Runkevičius. Pasak jo, labai iškalbingas yra ir tas faktas, kad kompiuterių kietųjų diskų talpa nuo 1997 metų iki šiandien padidėjo beveik 100 kartų – nuo 1,2 iki 120 gigabaitų. Talpesnės laikmenos leidžia kompiuteriuose saugoti daugiau informacijos, tačiau šiai informacijai dėl įvairių gedimų ar kitų priežasčių pradingus, nuostoliai taip pat atitinkamai išauga. 

UAB „Abakas“ stende parodos lankytojai taip pat galės susipažinti su profesionaliomis „Ontrack“ duomenų atstatymo paslaugomis bei specializuota programine įranga. „Ontrack“ patirtis duomenų atstatymo srityje siekia 20 metų ir naudojant šias technologijas, informacija gali būti atkurta iš įvairiose operacinėse sistemose dirbančių kompiuterių ir tarnybinių stočių kietųjų diskų, juostinių laikmenų, FLASH atminčių, CD, DVD, mobiliojo telefono atminties ir kt.

„Pagrindinis mūsų dalyvavimo parodoje tikslas - toliau plėsti Baltijos šalyse „Ontrack“ partnerių tinklą ir populiarinti duomenų atstatymo paslaugas tarp valstybinių bei verslo įmonių, o taip pat ir pavienių vartotojų.“ – sakė L.Runkevičius. - „Taip pat didesnį dėmesį skirsime ir specializuotai „Ontrack“ programinei įrangai“.  

Patalpino: Asta Skomskytė, ABAKAS

2004-10-19

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos