parodos logo 2003  |   2002  |   2001  |   2000  |   1999  |   1998  |   1997
logo
english homemail
fonas
 

Rėmėjai:

Blue Bridge   MicrosoftSintagma

BOD    Svyturys

Informaciniai rėmėjai:

TV3   LR
Orakulas

ACM

Partneris:

Ūkio ministerija

 

 

Dėmesio!!! Tai archyvinė informacija!
Visi šioje svetainėje pateikti adresai, įkainiai ir kt. gali būti pasikeitę!

Spalio 20 d., 10.00-18.00 val.
October 20, from 10am to 6 pm

Atidarymas 10.00 val.
Opening ceremony 10.00 am

1.1. Didžioji konferencijų salė/Large conference hall 1.1

11.00-11.45

Rengėjas/Organiser - UAB CompServis

Saugumo rizikų analizė ir valdymas pagal CRAMM metodiką.
Security risks analysis and management according CRAMM methods.

Pranešėjai/Speakers - Edvinas Pranculis, UAB „CompServis“ SSV grupės projektų vadovas

13.00-13.45

Rengėjas/Organiser - AB Lietuvos radijo ir televizijos centras

WIMAX forumas ir bevieliai plačiajuosčiai tinklai.
WIMAX forum and broadband wireless access.

Pranešėjas/Speaker - Vytautas Mackonis

14.00-15.45

Rengėjas/Organiser - UAB Baltijos programinė įranga

Verslo procesų modeliavimo vertė.
The Value of Business Modeling.

Pranešėjas/Speaker - Thomas Pender

16.00-16.45

Rengėjas/Organiser - UAB CompServis

Penkitikslai (ITIL service support).
Five goals (ITIL service support).

Pranešėjas/Speaker - Tyrūnas Jokubauskas, UAB “CompServis” SSV grupės vadovas.

1.2. Mažoji konferencijų salė / Small conference hall 1.2.

11.00-11.45

Rengėjas/Organiser - UAB Penki kontinentai

El. visuomenės plėtra Lietuvoje.
Development of e-society in Lithuania.

Pranešėjas/Speaker - M. Meškevič

12.00-12.45

Rengėjas/Organiser - UAB Microsoft Lietuva

Microsoft– Navision“ ar „Microsoft - Axapta“? Ką pasirinkti?
Microsoft – Navision“ or „Microsoft - Axapta“? What to choose?

Pranešėjai/Speakers - M. Pauliukėnaitė, UAB "Microsoft Lietuva". M. Važgauskas, UAB "Columbus IT Partner Lietuva".

13.00-13.45

Rengėjas/Organiser - UAB DAN Communications

VoIP sprendimai, naudojant DECT radijo platformą.
VoIP solutions based on DECT radio platform.

Pranešėjas/Speaker - Alex Libenson.

14.00-14.45

Rengėjas/Organiser - UAB Microsoft Lietuva

Informatyvūs vadovo sprendimai su „Microsoft - Navision“ analizės priemonėmis.
“Microsoft - Navision“ analitical tools for informative manager decisions.

Pranešėjai/Speakers - T. Stankevičius, UAB „Microsoft Lietuva“, G. Balazarienė, G. Siudikas - UAB "Sonex sistemos"

15.00-15.45

Rengėjas/Organiser - UAB Scala Lietuva

Ryšių su klientais valdymo sprendimai.
Customer relationship management solutions

Pranešėjas/Speaker - Mantas Mameniškis

16.00-16.45

Rengėjas/Organiser - UAB Aga

Techninės dokumentacijos valdymo sprendimai
Engineering Data Management Solutions

Pranešėjas/Speaker - Andrejus Lizunovas

17.00-17.45

Rengėjas/Organiser - UAB DAN Communications

Alvarion: 10 metų patirtis radijo sprendimuose:

  • WiMAX
  • Nelicenzijuojamas diapazonas 5,4 GHz. Breeznet B ir Breeznet VL.

Alvarion: 10 years experience in offering radio solutions:

  • WiMAX
  • Unlicenced band 5,4 GHz. BreezNet B and BreezNet VL.

Pranešėjas/Speaker - Peter Chertov.

5.2. Konferencijų salė 5 salėje/ Conference hall in 5th exhibition hall 5.2.

12.00-12.45

Rengėjas/Organiser - UAB Sonex sistemos

Microsoft Navision diegimas per 20 dienas.
Microsoft Navison implementation in 20 days.

Pranešėjai/Speakers - Danas Sindaravičius, VVS pardavimų vadybininkas, UAB „Sonex sistemos“, Tomas Stankevičius, Sprendimų rinkodaros vadovas, UAB „Microsoft Lietuva“.

14.00-14.45

Rengėjas/Organiser - Oracle East Central Europe Limited Filialas

Oracle programavimo priemonės.
Oracle development tools.

Pranešėjas/Speaker - Gintautas Fokas

15.00-15.45

Rengėjas/Organiser - UAB Elsis verslo sprendimai

Įmonės veiklos procesų optimizavimas: nuo analizės iki veikiančių sprendimų.
Optimising company‘s processes: from analysis to solutions that really works.

Pranešėjai/Speakers: Algirdas Svaravičius, Julija Lakytė.

5.3. Konferencijų salė 5 salėje/ Conference hallin 5th exhibition hall 5.3.

13.00-13.45

Rengėjas/Organiser - UAB Prototechnika

Individualus sprendimas- Jūsų verslo sėkmės garantas (MBS NAVISION, CRM, VERSLO SKAITA)
Individual desicion – the keystone to your business success (MBS NAVISION, CRM, VERSLO SKAITA)

Pranešėjai/Speakers - Žydrūnė Stonkuvienė, Kęstutis Skukauskas, UAB „Prototechnika“

14.00-14.45

Rengėjas/Organiser - UAB Prezentacijų spektras

SMART interaktyvių lentų pristatymas.
SMARTBOARD presentation

Pranešėjas/Speaker – Mr. Toivo Karing

15.00-15.45

Rengėjas/Organiser - UAB Prototechnika

EURO SKAITA – skolų valdymo, logistikos, klientų lojalumo palaikymo ir kitų išorinių procesų valdymo optimizavimas.
EURO SKAITA – external resources management processes optimization – customer debts management, logistics, customers loyalty support and others.

Pranešėjai/Speakers - Alina Beržinienė, Jevgenija Baliuckaja, UAB “Prototechnika”

16.00-16.45

Rengėjas/Organiser - UAB Microsoft Lietuva

„Microsoft - Axapta“ sprendimai maisto pramonei.
„Microsoft - Axapta“ solutions in food industry.

Pranešėjai/Speakers - M. Vitkauskas, UAB "Microsoft Lietuva". D. Kuncė, UAB "Siemens".

17.00-17.45

Rengėjas/Organiser - UAB Edrana

Alga 2000.InterAlga.Atestacijos - naujas kompiuterinis atestacijų ir mokymų modulis
Alga 2000. InterAlga.Certifications-new certification and training module.

Pranešėjas/Speaker - Arvydas Turonis

Spalio 21 d., 10.00-18.00 val.
October 21, from 10.00 am to 6 pm

1.1. Didžioji konferencijų salė/Large conference hall 1.1.

10.00 – 10.45

Rengėjas/Organiser – UAB Elektroninių mašinų perdirbimas

Elektronikos atliekų perdirbimas. 2002/96/EB direktyva dėl elektros ir elektroninės įrangos atliekų. Recycling of electronic waste. EC Directive on Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE).

Pranešėjai/Speakers - Lina Budrienė, KTU Aplinkos inžinerijos instituto Atliekų tvarkymo projektų vadovė, Darius Valeika, UAB „Elektroninių mašinų perdirbimas“ vyr. tiekimo vadybininkas

11.00-11.45

Rengėjas/Organiser - UAB CompServis

“COMPUTER ASSOCIATES” “SERVICEDESK” programinė įranga.
“COMPUTER ASSOCIATES” “SERVICEDESK”.

Pranešėjas/Speaker - Tyrūnas Jokubauskas, UAB “CompServis” SSV grupės vadovas.

12.00-12.45

Rengėjas/Organiser - Lietuvos kabelinės televizijos asociacija

Skaitmeninė televizija Lietuvoje.
Digital Television in Lithuania.

Pranešėjas/Speaker - Virginijus Jurgelevičius, UAB “Balticum TV”

Interneto ir IP telefonijos paslaugų teikimas kabelinės televizijos tinklais.
Internet and IP telephony services via Cable TV networks.

Pranešėjai/Speakers - Juozas Jurelionis, LKTA; Vidas Pukėnas, UAB “Nacionalinis telekomunikacijų tinklas”

13.00-13.45

Rengėjas/Organiser - UAB Baltic-Amadeus

Adobe Creative Suite ir WACOM PenPartner – gyvai
Adobe Creative Suite and WACOM PenPartner live

Pranešėjai/Speakers - Rimas Grigas, Remigijus Gineitis

14.00-14.45

Rengėjas/Organiser - UAB CompServis

“COMPUTER ASSOCIATES” priemonės IT resursų valdymui.
Tools for IT resources management by “COMPUTER ASSOCIATES”.

Pranešėjai/Speakers - Tyrūnas Jokubauskas, UAB “CompServis” SSV grupės vadovas, Saulius Jakimavičius, UAB “CompServis” SSV grupės projektų vadovas

15.00-16.45

Rengėjas/Organiser - UAB NT Service

Balso paslaugų teikimas duomenų perdavimo ir kabelinės televizijos tinklais
Provision of voice telephony services over broadband data and cable TV networks

Pranešėjai/Speakers – Feliks Vainik (VocalTec); Walter Shalev (AudioCodes)

17.00-17.45

Rengėjas/Organiser - UAB DAN Communications

Fortinet. Naujausios kartos rinklo apsaugos priemonės- Fortinet antivirusinės ugniasienės.
Fortinet. New generation network security guard- Fortinet antivirus firewalls.

Pranešėjas/Speaker - Alex Libenson.

1.2. Mažoji konferencijų salė / Small conference hall 1.2.

10.00-10.45

Rengėjas/Organiser - UAB Microsoft Lietuva

„Microsoft CRM“- instrumentas įmonės veiklos strategijai tobulinti.
„Microsoft CRM“- company strategy development tool.

Pranešėjai/Speakers - T. Stankevičius, UAB "Microsoft Lietuva". T. Karkalas, UAB "Blue Bridge".

11.00-11.45

Rengėjas/Organiser - UAB Scala Lietuva

Sprendimai gamybinėms įmonėms.
Solutions for manufacturing companies

Pranešėjas/Speaker - Mantas Mameniškis

12.00-12.45

Rengėjai/Organisers - UAB Adventus Solutions

Kaip efektyviai valdyti IT resursus ITIL pagalba?
How to effectively manage IT resources with the help of ITIL?

Pranešėjas/Speaker - Vytenis Bitvinskas

13.00-13.45

Rengėjas/Organiser - UAB Microsoft Lietuva

Naujas požiūris į sprendimus verslui „Microsoft- Axapta“ ir kitų Microsoft Business Solutionsproduktų aplinkoje.
New approach to business solutionsin „Microsoft- Axapta“ and other Microsoft Business Solutionsproducts environment.

Pranešėjai/Speakers - M. Vitkauskas, UAB "Microsoft Lietuva". G. Zlatkus, V. Golubevas - AB "Alna". Aad de Jonge, “Watermark“.

14.00-14.45

Rengėjas/Organiser - UAB Scala Lietuva

Serviso, aptarnavimo ir priežiūros sprendimai.
Service and preventive maintenance process solutions.

Pranešėjas/Speaker - Vilius Sabaliauskas

15.00-15.45

Rengėjas/Organiser - AB Lietuvos radijo ir televizijos centras

Skaitmeninė televizija. Patirtis ir perspektyvos.
Digital television. Expirience and perspectives.

Pranešėjai/Speakers - Egidijus Ropė, Juzef Statkevič

16.00-16.45

Rengėjas/Organiser - UAB Aga

Techninės dokumentacijos valdymo sprendimai
Engineering Data Management Solutions

Pranešėjas/Speaker - Andrejus Lizunovas

17.00-17.45

Rengėjas/Organiser - UAB DAN communications

RAD "Naujos technologijos prieigos tinklų vystymui".
RAD "New technologies for development of access networks".

Pranešėjas/Speaker - Alex Kushnir.

5.2. Konferencijų salė 5 salėje/ Conference hall in 5th exhibition hall 5.2.

11.00-11.45

Rengėjas/Organiser.- Oracle East Central EuropeLimited Filialas

Oracle portalas.
Oracle portal.

Pranešėjas/Speaker - Gintautas Fokas

15.00-15.45

Rengėjas/Organiser - UAB Informacijos alėja

NEWS PROCESSOR: programinė įranga žiniasklaidos redakcijoms.
NEWS PROCESSOR: software for editorial offices.

Pranešėjas/Speaker - Remigijus Laurutis

5.3. Konferencijų salė 5 salėje/Conference hallin 5th exhibition hall 5.3.

10.00-10.45

Rengėjas/Organiser - UAB Edrana

Profit-Web.Menedžmento apskaita - kaštų apskaitos sistema.
Profit-Web.Managerial accounting-expenditure accounting system.

Pranešėjas/Speaker - Arvydas Turonis

11.00-11.45

Rengėjas/Organiser - UAB Prototechnika

LAIKO SKAITA, Microsoft CRM. Kaip pasiekti ir išlaikyti klientą.
LAIKO SKAITA, Microsoft CRM. How to reach and keep a customer.

Pranešėjas/Speaker - Kęstutis Skukauskas, UAB “Prototechnika”.

12.00-12.45

Rengėjas/Organiser - UAB Konferencijų ir audiovizualinės sistemos

Interaktyvios SANAKO mokymo technologijos.
Interactive learning systems from SANAKO.

Pranešėjas/Speaker - Kim Fagerström, Suomija.

13.00-13.45

Rengėjas/Organiser - UAB Prototechnika

Kaip kompiuterizuota kokybės vadybos sistema padeda efektyviai užtikrinti maisto saugos reikalavimus?
How can informational computer system help in corresponding food safety requirements?

Pranešėjai/Speakers - Tadas Remenčius, UAB “Prototechnika”, Edita Nemira, UAB “Via Ventus”

14.00-14.45

Rengėjas/Organiser - UAB “Fortek” informacinės technologijos

Bevielio duomenų perdavimo įranga profesionalams.
Wireless data transmission equipment for professionals.

Pranešėjas/Speaker: Vents Lacars

15.00-15.45

Rengėjas/Organiser - UAB Prototechnika

EURO SKAITA – užsakymų valdymo, periodinių operacijų ir kitų vidinių procesų valdymo optimizavimas.
EURO SKAITA – internal resources management processes optimization – order management, periodic activities and others.

Pranešėjai/Speakers - Vaidevutas Keinys, Jevgenija Baliuckaja, UAB “Prototechnika”.

16.00-16.45

Rengėjas/Organiser - UAB Microsoft Lietuva

UAB "New Vision" sprendimai Baltijos šalyse su “Microsoft - Navision“.
UAB "New Vision" solutions in the Baltic countries based on “Microsoft - Navision“.

Pranešėjai/Speakers - T. Stankevičius, UAB "Microsoft Lietuva". E. Budvilaitis, G. Čiuprinskas - UAB "New Vision Baltija".

17.00-17.45

Rengėjas/Organiser - UAB Rivilė

Naujovės apskaitos sistemoje „BALANSAS 2004“. Sandėlių valdymas.
Novelties in accounting system „BALANSAS 2004“. Warehouse control.

Pranešėjas/Speaker - Virgilijus Žutautas

Spalio 22 d., 10.00-18.00 val.
October 22, from 10.00 am to 6 pm

1.1. Didžioji konferencijų salė/Large conference hall 1.1.

10.00-15.45

Rengėjas/Organiser - Švietimo informacinių technologijų centras

Konferencija “Informacinės technologijos mokykloje”
Conference “Information technologies at school”

16.00-16.45

Rengėjas/Organiser - UAB DAN Communications

DAN Communications siūlomi operatoriniai sprendimai, naudojant VoIP ir TDM platformas.
DAN Communications offered operational solutions based on VoIP and TDM platforms.

Pranešėjas/Speaker - Vincent Gaudron.

1.2. Mažoji konferencijų salė / Small conference hall 1.2.

10.00-10.45

Rengėjas/Organiser - UAB Microsoft Lietuva

Elektroninių paslaugų sprendimai Lietuvos rinkai „Microsoft“ technologijų bazėje.
E-services solutions for Lithuanian market based on Microsoft IT platform.

Pranešėjas/Speaker - E. Baltrušaitis, UAB "Microsoft Lietuva".

11.00-11.45

Rengėjas/Organiser - UAB Scala Lietuva

Verslo įžvalgos sprendimai.
Business intelligence solutions.

Pranešėjas/Speaker - Andrius Amtazevičius, UAB “Idea Nova”

12.00-12.45

Rengėjas/Organiser - UAB Microsoft Lietuva

„Microsoft“ technologijos IT saugai.
Microsoft technology for IT security.

Pranešėjai/Speakers - D. Musteikis, Š. Končius - UAB "Microsoft Lietuva".

13.00-13.45

Rengėjas/Organiser - UAB Microsoft Lietuva

Koncerno valdymas „Microsoft - Axapta“ priemonėmis.
„Microsoft - Axapta“ for Concern Management.

Pranešėjai/Speakers - M. Vitkauskas, UAB "Microsoft Lietuva". M. Raila, UAB „Columbus IT Partner Lietuva".

14.00-14.45

Rengėjas/Organiser - UAB Infostruktūra

LR valstybės institucijų komunikacija su ES IDA programos tinklais.
„Communication of Lithuania’s State Institutions with EU networks of IDA programme“

Pranešėjai/Speakers -Donatas Drevinskas, Romualdas Krukauskas

15.00-15.45

Rengėjas/Organiser - UAB Infostruktūra

IS telefonija – lankstus žinybinių telefonų tinklų sujungimas.
IS telephony: a flexible connection of existing private corporate PSTN systems

Pranešėjai/Speakers - Vitalijus Moskvinas, Kęstutis Pivoriūnas

5.2. Konferencijų salė 5 salėje/ Conference hall in 5th exhibition hall 5.2.

10.00-17.45

Rengėjas/Organiser – Infobalt asociacija

Tarptautinis seminaras “FP6 IST projektų skatinimas Lietuvoje”
International Seminar “FP6 IST projects promotion in Lithuania”

Seminarą remia ES FP6 IST programa.
Seminar is supported by EU FP6 IST programme

5.3. Konferencijų salė 5 salėje/Conference hallin 5th exhibition hall 5.3.

10.00-10.45

Rengėjas/Organiser - UAB Adventus Solutions

Unifikuotų komunikacijų integracija su verslo aplikacijomis.
Unified communications integrated with your business application.

Pranešėjas/Speaker - Aleksandras Samsonas.

11.00-11.45

Rengėjas/Organiser - UAB A-Kaabel Vilnius

AMPTRAC SISTEMA- tinklo monitoringas fiziniame lygyje.
AMPTRAC-NETWORK monitoring at a physical level.

Pranešėjas/Speaker - Wolfgang Rieger, Area manager- Eastern Europe Netconnect solutions division.

14.00-14.45

Rengėjas/Organiser – UAB Microsoft Lietuva

Neribotos mobiliųjų vartotojų galimybės su „Microsoft“ sprendimais.
Unlimited mobilityopportunities based on „Microsoft“ technology.

Pranešėjai/Speakers - Ž. Nevardauskas, Š. Končius - UAB "Microsoft Lietuva".

15.00-15.45

Rengėjas/Organiser - UAB Edrana

E-kontrolė - darbo kokybės užtikrinimo priemonė.
E-Control. A tool guaranteeing work quality.

Pranešėjas/Speaker - Arvydas Turonis

16.00-16.45

Rengėjas/Organiser - UAB Finansų valdymo sistemos

Buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistemos “FINVALDA MAXI” pristatymas.
The presentation of accounting and management system “FINVALDA MAXI”

Pranešėjai/Speakers – Vytautas Bikinas, Anželika Šalaviejienė, Jūratė Kvederavičienė, UAB “Finansų valdymo sistemos”

17.00-17.45

Rengėjas/Organiser - UAB Rivilė

Naujovės apskaitos sistemoje „BALANSAS 2004“. Biudžeto valdymas. E-ataskaitos.
Novelties in accounting system „BALANSAS 2004“. Budget control. E-reports.

Pranešėjas/Speaker - Virgilijus Žutautas

Spalio 23 d., 10.00-17.00 val.
October 23, from 10.00 am to 5 pm

1.1. Didžioji konferencijų salė/Large conference hall 1.1.

11.00 - 13.45

Rengėjas/Organiser - Asociacija "Infobalt"ir "CV-online"

"IT GURU konkursas".

2004-10-13

 
     
INFOBALT: Vokiečių g. 28/17–16, 2001 Vilnius. Tel. 8 5 262 26 23, faksas 8 5 262 26 29, el. paštas: office (eta) infobalt.lt Viršus
Copyright © asociacija „Infobalt“, visos teisės saugomos